Kurucumuzun Mesajı

Eğitim – öğretim hayatımızın ilk adımı olan okul öncesi eğitimde , dünya çapında bir okul olmayı hedefledik. Bu doğrultuda ağırlıklı olarak Reggio Emilio eğitim modelini benimsedik ve okulumuzun iç ve dış dizaynını ahşap ve doğal malzemelerden , çocuklarınız için güvenli ve sıcak , doğa ile iç içe olacakları , bahçemizde kendi sebzelerini yetiştirip hayvanat bahçesinde tavuklarını besleyip , bahçemizin ürünlerini tüketecekleri , yaparak yaşayarak , aktif öğrenmenin gerçekleşeceği onlar için eğlenceli bir eğitim ortamı hazırladık.

Yabancı dil öğreniminin en hızlı gerçekleştiği bu yaşlarda her öğrencimize yabancı öğretmenler ile tam gün İngilizce eğitim imkanı sunarken , isteyen öğrencilerimiz ekstra olarak Fransızca , İtalyanca ve İspanyolca atölyelerinden de faydalanabileceklerdir.

1889 yılında ikiz Rum köşkleri olarak yapılan binamız 2015 yılında restore edilmiştir. Tarihi eser olan , tüm katları ve bahçesi denize bakan eşsiz okulumuzun her yere ulaşımıda oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra öğrencilerimize servis imkanı da sunmaktayız. Okulumuzda tam gün , yarım gün ve saatlik bakım seçenekleri , ayrıca kayıtlı ya da dışarıdan her öğrenciye okul sonrası ve haftasonları atölye seanslarımız mevcuttur.

Sizleri en yakın zamanda ezber bozan harikalar diyarımıza bekliyoruz.

Sinem Akkuş

Eğitimci
Kurucu Müdür

 

KADROMUZ

Sizleri her zaman güler yüzle karşılamak için bekleyen öğretmenlerimiz ve personelimiz.