Kurucumuzun Mesajı

Eğitim – öğretim hayatımızın ilk adımı olan okul öncesi eğitimde, dünya çapında bir okul olmayı hedefledik. Bu doğrultuda ağırlıklı olarak Reggio Emilia eğitim modelini benimsedik ve okulumuzun iç ve dış dizaynını ahşap ve doğal malzemelerden, çocuklarınız için güvenli ve sıcak , doğa ile iç içe olacakları, bahçemizde kendi sebzelerini yetiştirip, tavuklarını besleyip, bahçemizin ürünlerini tüketecekleri, yaparak yaşayarak, aktif öğrenmenin gerçekleşeceği eğlenceli bir eğitim ortamı hazırladık.

Yabancı dil öğreniminin en hızlı gerçekleştiği bu yaşlarda her öğrencimize  tam gün İngilizce eğitim imkanı sağlanmaktadır.

1889 yılında ikiz Rum köşkleri olarak yapılan binamız 2015 yılında restore edilmiştir. Tarihi eser olan, tüm katları ve bahçesi denize bakan eşsiz okulumuzun her yere ulaşımı da oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra öğrencilerimize servis imkanı da sunmaktayız. Okulumuzda tam gün, yarım gün, Atölye Flora GBE şubemizde ise tam gün, yarım gün ve saatlik bakım seçenekleri bulunmaktadır.

Sizleri en yakın zamanda ezber bozan harikalar diyarımıza bekliyoruz.

Sinem Akkuş

Uzman Eğitim Bilimci
Kurucu 

KADROMUZ

Sizleri her zaman güler yüzle karşılamak için bekleyen öğretmenlerimiz ve personelimiz.