Kurucumuzun Mesajı

Eğitim – öğretim hayatımızın ilk adımı olan okul öncesi eğitimde , dünya çapında bir okul olmayı hedefledik. Bu doğrultuda ağırlıklı olarak Reggio Emilio eğitim modelini benimsedik ve okulumuzun iç ve dış dizaynını ahşap ve doğal malzemelerden , çocuklarınız için güvenli ve sıcak , doğa ile iç içe olacakları , bahçemizde kendi sebzelerini yetiştirip hayvanat bahçesinde tavuklarını besleyip , bahçemizin ürünlerini tüketecekleri , yaparak yaşayarak , aktif öğrenmenin gerçekleşeceği onlar için eğlenceli bir eğitim ortamı hazırladık.

Yabancı dil öğreniminin en hızlı gerçekleştiği bu yaşlarda her öğrencimize yabancı öğretmenler ile tam gün İngilizce eğitim imkanı sunarken , isteyen öğrencilerimiz ekstra olarak Fransızca , İtalyanca ve İspanyolca atölyelerinden de faydalanabileceklerdir.

1889 yılında ikiz Rum köşkleri olarak yapılan binamız 2015 yılında restore edilmiştir. Tarihi eser olan , tüm katları ve bahçesi denize bakan eşsiz okulumuzun her yere ulaşımıda oldukça kolaydır. Bunun yanı sıra öğrencilerimize servis imkanı da sunmaktayız. Okulumuzda tam gün , yarım gün ve saatlik bakım seçenekleri , ayrıca kayıtlı ya da dışarıdan her öğrenciye okul sonrası ve haftasonları atölye seanslarımız mevcuttur.

Sizleri en yakın zamanda ezber bozan harikalar diyarımıza bekliyoruz.

Sinem Akkuş

Eğitimci
Kurucu Müdür